Baskılı Rulo Etiket

Baskılı rulo etiketler ürün etiketi olarakta bilinirler. Medikal, kozmetik ve gıda ambalajlarında sık tercih edilen baskılı rulo etiketleri yılların verdiği tecrübe ile güvenle size teslim ediyoruz.

Baskılı Rulo Etiket

Baskılı Rulo Etiket Çeşitleri

Yapışkanlı baskılı rulo etiketler markanız için büyük önem taşır. Ürünlerinizin üzerine yapıştırarak logo, yazı ve firmanıza ait her noktayı işleyebileyeceğiniz baskılı etiketlere tek tıkla ulaşın! Hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz adette sipariş oluşturabilirsiniz.

18Usta Personel Sayısı
4Baskı Makinası
50Etiket Kağıdı Çeşidi
350Bıçak Çeşidi

Tüm Etiketlerinizi Bizden Tedarik Edin

İhtiyacınız olan tüm etiket çeşitlerini sektörünün en iyi firmalarından biri olan etiketalalim.com adresinden hızlı ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.

Baskılı Rulo Etiket Alt Malzemeleri

img img

Cam Şişeler

Cam kavonozlar, temizlik malzemeleri, içecek kutuları gibi birçok sektörde kullanılan cam ambalajların üzerine yapışkanlı baskılı rulo etiketlerimizi güvenle yapıştırabilirsiniz. Yapışkan kalitesiyle uzun süreli kullanımı vadeden rulo etiketlerimizi güvenle satınalabilir, destek için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

img img

Plastik Kutular

Sıvı sabun, sprey kutusu gibi plastik alt maddeli ambalaj paketlerinde yapışkanlı rulo etiketleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli yapışkanı ile pürüzsüz zemine kolayca yapışır ve uzun bir kullanım ömrü sunar. Markanızın ihtiyacı olan baskılı etiketi etiketalalim.com adresinden hızlı ve güvenle teslim alabilirsiniz.

img img

Naylon Paketler

Yukarıda ki resimde de gördüğünüz gibi özellikle gıda sektöründe sık kullanılan naylon ambalajların üzerine, markanızı belirtmek ve kalıcı bir reklam sergilemek için baskılı rulo etiketleri tercih edebilirsiniz. İşletmenizin logosu, adı ve ürünün bilgilerinin bulunduğu bir sticker ile ürün paketlemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR