Tabaka Etiket

İstediğiniz ölçüde veya firmanıza özel tasarımlardaki küçük adetli yapışkanlı etiketlerinizi, dijital baskı kalitesiyle opak (parlak), şeffaf (transparan) veya kuşe (standart) kağıtlarda hızlı basarak güvenle teslim ediyoruz.

Tabaka Etiket

Tabaka Etiket Çeşitleri

Rengarenk yapışkanlı etiketleriniz markanızın temsilcisi olacak, en iyi kalitede ve uygun fiyata yapışkanlı stickerlarınızı en güvenilir üreticilere teslim edin! İster 1 milyon adet isterseniz 100 adet etiketinizi sipariş verin. etiketalalim.com güvencesiyle baskılı, renkli ve özel etiketlerinizi dijital baskı kalitesiyle buluşturup size kısa sürede teslim edelim.

Tüm Etiketlerinizi Bizden Tedarik Edin

İhtiyacınız olan tüm etiket çeşitlerini sektörünün en iyi firmalarından biri olan etiketalalim.com adresinden hızlı ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.

Farklı Etiket Türleri

img img

Kuşe Sticker

Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünlerdir. Satışı yapılan ürünlerde ya da reklam amaçlı kullanılabilir. Genel olarak etiketlerde sticker ile yapılmış firma ismi, firma logosu, ürün adı, ürün içeriği ve iletişim bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Kuşe sticker en fazla tercih edilen etiket türü olmakla beraber kullanışlılığıyla bilinir. Kuşe etiketlerin sık kullanılmasının sebebi yapıştığı yüzeyden zor çıkması ve her tasarımın rahatça uygulanabilmesi ve tasarımlardaki renkleri net bir şekilde yansıtabilmesidir.

img img

Opak Sticker

Opak etiket, sağlamlığı ve şık duruşu ile bilinen, bu sebeple de sık tercih edilen bir etiket türüdür. Esnek bir malzemeden üretilmiş olması sebebi ile kolay kolay yırtılmaz ve uzun süreli kullanım vadeder. Standart kağıt üzerine baskı yapılan etiketler ile karşılaştırıldığında oldukça sağlam olduğunu görebilirsiniz. Bu durum etiket kullanımını yaygınlaştırıyor ve PP opak etiket olarak da ifade edilen bu tür ürünler, geniş bir kullanım çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Esnek bir yapıda olması sebebi ile plastik etiket grubunda da değerlendirilebilen bu tür etiketleri, kavanoz etiketi olarak görebiliyor, cam etiketi olarak tercih edilir. Suya ve Neme dayanıklıdır.

img img

Şeffaf Etiket

Şeffaf plastik bazlı malzeme üzerine baskı yapılması şeklinde tasarlanıp üretilmiş olan etiketler, hem şık hem de kullanışlıdır. Bu tür ürünlerin şeffaf yapısı, minimalist ve estetik bir görünüm sunar. Dolayısıyla da pek çok farklı zeminde, pek çok farklı amaçla kullanılması mümkündür. Estetik görünümü bu tür
şeffaf etiket seçeneklerini şık bir dokunuş haline getirmektedir. Amacı şıklık, dikkat çekicilik ve de akılda kalıcılık olanların tercihi bu tür etiket türlerinden yana olmalıdır. Şeffaf sticker tasarımları ise yaratıcılık ile sınırlı olan geniş bir çeşitlilik ile karşımıza çıkabiliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR