Garanti Etiketi

Garanti etiketi, güvenlik etiketi, kırılgan etiket gibi değişik isimlerle anılan bu etiket türü ürünün açılma / kullanılması durumunda bunu kanıtlamaya yarar. Kırılgan etiket olarak bilinen bu etiket türünün kağıdı yumurta zarından imal edilir. Yapışması çok kuvvetli olan bu etiket türünün bir çok çeşidi bulunur, bunlardan bazıları hologram etiketine benzer ve çıkarıldığında alttaki markanın belirlediği tasarım deseni etiketin yapıştırıldığı yüzeyde kalır ve elle sökmesi imkansızdır. Bir diğer çeşidinde ise etiketi tamamen iz kalmadan sökmek imkansızdır.

Biz etiketalalım.com olarak ürününüzün sektörüne uygun kullanılması gereken garanti etiketini (güvenlik etiketini) belirler ve imal edieriz.

  • 0(532) 732 60 74
  • 0(850) 333 60 74
  • [email protected]
  • Garanti Etiketi Üreticisi
    Garanti etiketi olarak ürünlerin üzerlerine yapıştırılan bu etiket kırılgan etiket olarak ta bilinmektedir. hammaddesi ise yumurta zarından yapılır bu sebeple yumurta etiketi de denebilir. etiket bir ürünün üzerine yapıştırıldıktan sonra çıkartılırken yumurta kabuğu gibi kırılır ve tekrardan yapıştırılmaz kullanıcıların müdahale etmemesi gereken müdahale durumunda garanti dışı kalabilecek vidalar, kapaklar vs. üzerine yapıştırılır ki kullanıcının ürünü açıp açmadığını bilmek içindir. parçalanmadan sökülmesi mümkün değildir. pvc bazlı bir çeşide sahip olan bu etiket yapıştırıldığı alana temas ettiğinden ilk andan itibaren yapışır ve çıkartılmak istendiğinde kopan, kırılan bir yapısı ile emniyet garanti etiketidir. orjinal ürünler için teknolojik ürünler için tercih edilen bu etiket farklı ebatlarda üretebilmekle beraber üzerlerine renkli baskıda yapabilmekteyiz.
Kırılgan Etiket
Garanti Etiketi
Garanti Etiketi
Garanti Etiketi

Kırılgan Etiket Fiyatları

Kısa sürede üretebildiğimiz garanti etiketlerinin fiyatları üzerindeki işlemlere ve etiketin boyutuna göre değişir. Fakat etiketalalım üretici bir etiketçi olduğundan güvenlik etiketlerini en uygun fiyatlarla imal eder.

Güvenlik Etiketi
Kırılgan Etiket
Güvenlik Etiketi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR