Blog Başlık

 • Şubat 28, 2020 Etiket Barkod

  Kendinden yapışkanlı etiket, beyaz (baskısız) barkod etiketlerinin bir diğer ismidir. Yapışkanlı etiketlerin ana türleri yapışkanlı kuşe etiket, yapışkanlı termal etiket gibi türlerdir.Yukarıdaki etiket türlerine ait websitemizde bulabileceğiniz hazır ölçüler dışında müşterilerimize her zaman ihtiyaç duydukları özel ölçüleride günaşırı bazı ölçüleri ise aynı gün üretim yapabilmekteyiz.

  Kendinden Yapışkanlı Etiketler, Yapışkanlı Barkod Etiketi, Etiket, Barkod Etiketi
 • Mayıs 20, 2019 Ribon

  RibonBarkod yazıcılar ile kullanılan baskı alınması istenilen yüzeye termal transfer yöntemi ile baskı almak için kullanılan şerit filmlere verilen addır.

  ribon nedir, wax ribon, wax resin ribon,
 • Mayıs 19, 2019 Etiket

  Kuyumcu ve Bijuterilerin ürün tanıtım, takip ve fiyatlama yapmak için kullandığı etikettir. Sektörde Kuyumcu fiyat etiketi olarak bilinir. Bilişim sektöründe kabloları isimlendirme amaçlı da kullanılmaktadır.

  kuyumcu etiketi, yüzük etiketi,
 • Mayıs 16, 2019 Etiket

  Yazımıza başlamadan önce etiketi ele alalım birçok kaynakta etiketin tanımı aşağıdaki gibidir;

  “bir malın türünü, miktarını, özellikle de fiyatını ve benzer niteliklerini ya da bir defter, kitap ve benzeri bir şeyin kimin malı olduğunu göstermek, belirtmek, belli etmek için üzerine konulan ya da yapıştırılan küçük kâğıt ”

  eitket nedir, baskılı etiket, baskısız etiekt
 • Nisan 26, 2019 El Terminali

  Doğru El Terminalini Seçmek

  El terminalleri için istenilen her özellik extra maliyet demektir bu yüzden kullanmayacağınız şeylere fazla ücret vermenize gerek yok. El terminalinin kullanım alanı sağlamlığı açısından önemlidir bunun dışında okunacak barkodun türü, terminal ekranının boyutları ve el terminalinin fiyatı etkileyen en önemli faktörlerdir..

  Doğru El Terminali Seçin
 • Nisan 26, 2019 Barkod Okuyucu

  Doğru Barkod Okuyucu Seçmek ?

  Doğru barkod okuyucu seçerken, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmanız hareket etmeniz gerekir. Nedir bu ihtiyaçlar; okuyacağınız barkodun türü, kablolu, kablosuz veya giriş portu gibi özellikler dikkat etmeniz gereken birkaç en temel özelliklerdir..

  Doğru Barkod Okuyucu Seçin
 • Nisan 26, 2019 Barkod Yazıcı

  Doğru Barkod Yazıcıyı Seçmek ?

  Barkod yazıcı seçiminiz ileride harcayacağınız sarf malzeme miktarını büyük oranda etkileyecektir bu yüzden direkt termal baskı mı yoksa termal transfer baskı yapacağınız bir barkod yazıcımı alacaksınız bunlar tabi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir..

  Doğru Barkod Yazıcıyı Seçin
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR