Baskısız Etiket


Baskısız etiket; etiketçi tarafından üretilen üzerinde baskı olmayan boş etiket türüdür. Baskısız etiketler istenilen her ebatta özel olarak etiketçi tarafından isteğe göre üretime alınabilir. Baskısız etiket barkod makinelerinde kullanılmak üzere özel etiket üretimi yapılır. İstenilen etiket türüne göre her türlü üzerinde baskı olmayan etiketler baskısız etiket yada boş etiket olarak adlandırılır.


Baskısız etiket tüketicinin isteğine göre kuşe etiket, termal etiket, eco termal etiket, semi termal etiket, lamine termal etiket, ribon baskıya uygun etiket, opak etiket, şeffaf etiket, demirbaş etiket, silver mat etiket, mat pp etiket, filmictyre etiket, floresan etiket, kağıt bazlı etiket, plastik bazlı etiket, kumaş bazlı etiket, termal karton etiket, yapışkanlı etiket, yapışkansız etiket, barkod etiket, terazi etiketi, kargo etiketi, bavul etiketi, endüstriyel etiket, ürün etiketi türlerinde etiketçi tarafından üretimi yapılıp müşteriye sunulabilen bütün etiketleri kapsamaktadır.


Baskısız etiket yada boş etiketi tercih eden bütün müşterilerin kendi bünyesinde barkod makineleri yada etiket yazdırmaya uygun terazi, kantar gibi makineler bulunmaktadır. Müşterinin yada tüketicinin etiketçi ile görüşür yaptırdığı baskısız etiket yada boş etiket genellikle kendi ürünlerinin üzerine yapıştırdıkları barkod, ürün bilgisi, ürünün cinsi vb. bilgileri içeren ürün etiketleridir. Yada baskısız etiketler kargo gönderirken, firma ismi, yetkili kişinin adı soyadı gibi bilgileri yazması için kullandığı etiket türüdür. Baskısız etiket yada boş etiket tercih edenlerin çoğu kuşe etiket yada termal etiketleri tercih etmektedir. Baskısız etiket yada boş etiket müşterinin istediği ebat ve ölçülerde etiketçi tarafından üretime alınıp müşteriye sunulur.


Baskısız etiket yada boş etiket siparişi verirken etiket tüketicisinin kullandığı barkod yazıcı ve etiket yazıcılarının marka modelini etiketçiye söylemelerinde fayda vardır. Çünkü etiketçi etiketi üretirken etiketin sarıldığı bobin/kuka etiket yazıcısının özelliklerine göre sarımı yapılmaktadır. Aksi takdirde etiket yazıcıya sığmaz yada çok fazla boşluk yapabilir. Bu gibi sonlarla karşılaşmamak için etiketçiye baskısız etiket yada boş etiket siparişi verirken etiket yazıcınızın modelini yada masaüstü ve/veya endüstriyel etiket yazıcı kullandığınızı söylemeniz işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır. Etiketçi firma yazıcınızın özelliğine göre etiketin bobin/kuka ya sarımını etiket yazıcınızın özelliğine göre yapacaktır. Bu gibi durumlar önemsiz gibi gözükse de aslında baskısız etiket veya boş etiket siparişi verirken bir o kadar da önemlidir. Baskısız etiket yada boş etiket tüketimi hemen hemen her sektörde vardır. Hastaneler, marketler, ürün satan çoğu firmalar artık barkod sistemine geçiş yapmaktadır. Ve bu firmalar baskısız etiketleri oldukça yoğun tüketmektedir. Baskısız etiket yada boş etiket siparişi verirken etiketçi ile kullandığınız ürünü, etiketi yapıştırdığınız yüzeyi etiketçi ye söylemeniz/anlatmanız oldukça önemlidir.


Artık etiketçi piyasalarında etiket fiyatlarını düşük yapan firmalar ile karşılaşmanız gayet doğal hale gelmiştir. Fakat ucuz etiket üretimi yapan firmaların çoğu etiket satışı yaptığı müşterileri ile bir daha çalışmamaktadır. Çünkü ucuz etiket üretimi adından da anlaşılacağı gibi ucuzdur ve çok kalitesizdir. Fakat kendinizi şu söze aslında kulak vermeniz ve prensip haline getirmeniz gerekmektedir. ”Ucuz alıcak kadar zengin değilim” Bu sözü her tüketiminizde uygulamanız doğru olacaktır. Aksi takdirde ucuz aldığınız etiketlerde zamanla ürününüzün üzerinde sararacak ve ürününüzü kötü gösterecektir. Ve sadece buda olmayacak etiketi yapıştırdığınız yüzeyden kısa süre sonra düşecektir. Ve yaptırdığınız etiket hiç bir işe yaramayacaktır. Verdiğiniz para ve çektiğiniz eziyet yanınıza kalacaktır. Bu yüzden etiket siparişi verirken, baskısız etiket veya boş etiket alırken etiketçi firmanızı çok iyi seçmeniz gerekmektedir. etiketalalim.com her zaman kalitenin asla tesadüf olmadığını bilmekte ve bu prensiple kurulduğu ilk günkü gibi etiket üretimine emin adımlarla devam etmektedir. Baskısız etiket yada boş etiket alırken etiketçi yani etiketalalim.com ile görüşüp çok daha fazla detaylı bilgiye sahip olabilir, baskısız etiket ve boş etiket siparişlerinizi gönül rahatlığı ile etiketalalim.com adresinden verebilirsiniz. Baskısız etiket ve boş etiketi kaliteli ve uygun fiyatlara yaptırmak sizin de hakkınız.


Baskısız etiket, boş etiket, kağıt bazlı etiket, plastik bazlı etiket üretimi etiketalalim.com kendi bünyesinde gelişmiş teknolojik etiket üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Sizleri de etiketalalimın ayrıcalıklı dünyasına bekleriz. Etiket üretiminde kalitenin en güvenilir adresi etiketalalim.com ‘dur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR